Spotkanie rekrutacyjne KNPK „Pro Publico Bono” w roku akademickim 2019/2020

Koło Naukowe Prawa Konstytucyjnego „Pro Publico Bono” wraz z Sekcją Praw Człowieka im. Rafała Lemkina zaprasza wszystkich studentów do udziału w tegorocznym spotkaniu rekrutacyjnym. Podczas niego zostanie zaprezentowany plan działalności Koła i Sekcji na rok akademicki 2019/2020 oraz będzie możliwość zapisania się do Koła lub Sekcji.

Jeśli jesteś ciekawy/-a tego, kim jesteśmy, jakie projekty naukowe realizujemy, interesujesz się tematyką konstytucyjną i praw człowieka lub lubisz angażować się w szeroko pojętą działalność studencką, serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Koła i Sekcji w roku akademickim 2019/2020.

Spotkanie odbędzie się dnia 15 października bieżącego roku, o godzinie 18:00 w sali gamma (ɣ) Collegium Iuridicum Novum na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

Do zobaczenia!
Zarząd Koła Naukowego Prawa Konstytucyjnego „Pro Publico Bono”