Powtórka z prawa konstytucyjnego

Zbliża się sesja egzaminacyjna. Dla studentów nie jest to łatwy czas, więc Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań wraz z Kołem Prawa Konstytucyjnego „Pro Publico Bono“ przygotowało dwa spotkania na platformie MS Teams, na których odbędzie się wielka powtórka z prawa konstytucyjnego.
Pierwsze spotkanie z udziałem studentów II roku odbyło się w piątek 22 stycznia. Następne odbyło się w czwartek 28 stycznia, zostało poprowadzone przez doktorantów mgra Artura Pietruszkę i mgra Patryka Rejsa z Zakładu Prawa Konstytucyjnego.

Serdecznie dziękujemy za możliwość organizacji spotkań z ELSA Poznań, poświęcony czas prelegentów oraz wkład pracy, a studentom życzymy powodzenia w nadchodzącej sesji!