Seminarium „Podobieństwa i różnice w systemach konstytucyjnych między krajami Europy i Ameryki Łacińskiej” | 27 IV 2018

Studenckie Koło Naukowe Prawa Latynoamerykańskiego UWr oraz Koło Naukowe Prawa Konstytucyjnego „Pro Publico Bono” Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolskie Seminarium Naukowe „Podobieństwa i różnice w systemach konstytucyjnych między krajami Europy i Ameryki Łacińskiej”.

Podczas seminarium zajmiemy się między innymi komparatystyką systemów konstytucyjnych. Swoją obecnością zaszczyci nas dr Jakub Żurek z Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który swoim referatem otworzy nasze wydarzenie.

Przewidujemy możliwość przygotowania krótkiego 5 – 10 minutowego wystąpienia.
Przewidujemy także certyfikaty uczestnictwa w wydarzeniu dla uczestników biernych.

Formularz zgłoszeniowy:
Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 24 kwietnia do godziny 23:59.

Seminarium odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr, 27 kwietnia 2018 r. w godzinach 11.30 – 16.45.

Wszystkie informacje będą pojawiać się bieżąco na wydarzeniu na Facebooku.