Członkowie

LISTA CZŁONKÓW KOŁA PRAWA KONSTYTUCYJNEGO „PRO PUBLICO BONO” ORAZ SEKCJI PRAW CZŁOWIEKA

Stan na dzień 6 czerwca 2019 r.

  1. Agata Kędzierska – członek Koła
  2. Bartosz Małaczek – sekretarz Koła
  3. Dominika Siwek – członek Koła
  4. Gracjan Jaworski – członek Koła
  5. Igor Gontarz – członek Koła oraz członek Sekcji
  6. Jacek Firlej – członek Koła
  7. Jacek Szczytko – członek Koła, przewodniczący Sekcji
  8. Jędrzej Witt – skarbnik Koła
  9. Kinga Gulczyńska – członek Koła
  10. Krzysztof Dziadosz – członek Koła
  11. Krzysztof Dwiecki – prezes Koła
  12. Magdalena Dzwoniarek – członek Koła oraz członek Sekcji
  13. Marcin Tomczak – członek Koła
  14. Michał Przychodzki – członek Koła
  15. Miłosz Rzymyszkiewicz-Fijałka – członek Koła
  16. Patryk Maćkowiak – członek Koła
  17. Maria Gomoliszek – wiceprezes Koła
  18. Paweł Grobelny – członek Koła
  19. Paweł Musiałkiewicz – członek Koła
  20. Rafał Świergiel – członek Koła
  21. Szymon Karolewicz – członek Koła
  22. Szymon Siuda – członek Koła
  23. Tomasz Jędrzejczak – członek Koła oraz członek Sekcji
  24. Tomasz Marzec – członek Koła
  25. Wojciech Gulczyński – członek Koła
  26. Mateusz Marciniak – członek Koła
  27. Iga Ciesielska – członek Koła
  28. Dawid Dobrychłop – członek Koła
  29. Paweł Gnitecki – członek Koła
  30. Martyna Lächele – członek Koła oraz członek Sekcji
  31. Emilia Przeor – członek Koła
  32. Magdalena Kurnatowska – członek Koła
  33. Konrad Strauss – członek Koła
  34. Mikołaj Majsner – członek Koła
  35. Dawid Szulc – członek Koła
  36. Jacek Jastrzębski – członek Koła
  37. Natalia Pydyńska – członek Koła
  38. Zofia Jankiewicz – członek Koła
  39. Mateusz Grzymski – członek Koła
  40. Maciej Stachura – członek Koła
  41. Kajetan Tomczak – członek Koła
  42. Jakub Drab – członek Koła
  43. Konrad Górski – członek Koła
  44. Wojciech Maciński – członek Koła
  45. Damian Słowiński – członek Koła
  46. Agata Nowak – członek Koła
  47. Martyna Krystman – członek Koła
  48. Anna Mierzwa – członek Koła
  49. Magdalena Szydłowska – członek Koła
  50. Marta Kieca – członek Koła
  51. Katarzyna Koch – członek Koła
  52. Magdalena Błaszczak – członek Koła oraz członek Sekcji
  53. Adrianna Wojtkowiak – członek Koła oraz członek Sekcji
  54. Agata Fabiańczuk – członek Koła oraz członek Sekcji
  55. Aleksandra Smereczniak – członek Koła oraz członek Sekcji
  56. Aleksandra Waliszewska – członek Koła oraz członek Sekcji
  57. Anna Zawiślak – członek Koła oraz członek Sekcji
  58. Antoni Veniant – członek Koła oraz członek Sekcji
  59. Bartłomiej Brambor – członek Koła oraz członek Sekcji
  60. Cezary Janiszewski – członek Koła oraz członek Sekcji
  61. Dominika Błaszak – członek Koła oraz członek Sekcji
  62. Ewa Węgiel – członek Koła oraz członek Sekcji
  63. Hanna Czupajło – członek Koła oraz członek Sekcji
  64. Jagoda Maćkowiak – członek Koła oraz członek Sekcji
  65. Jan Denka – członek Koła oraz członek Sekcji
  66. Joanna Bagadzińska – członek Koła oraz członek Sekcji
  67. Julia Lewandowska – członek Koła oraz członek Sekcji
  68. Kamil Łakomy – członek Koła oraz członek Sekcji
  69. Katarzyna Langosz – członek Koła oraz członek Sekcji
  70. Klaudia Jędrysiak – członek Koła oraz członek Sekcji
  71. Maria Piszcz – członek Koła oraz członek Sekcji
  72. Martyna Bąk – członek Koła oraz członek Sekcji
  73. Martyna Okupniak – członek Koła oraz członek Sekcji
  74. Martyna Piasecka – członek Koła oraz członek Sekcji
  75. Michalina Ostrowska – członek Koła oraz członek Sekcji
  76. Patrycja Bubieńczyk – członek Koła oraz członek Sekcji
  77. Zofia Krupienicz – członek Koła oraz członek Sekcji
  78. Dariusz Majzoub – członek Koła oraz członek Sekcji
  79. Kamil Piela – członek Koła oraz członek Sekcji
  80. Marysia Dymarczyk – członek Koła oraz członek Sekcji
  81. Eryk Lewandowski – członek Koła oraz członek Sekcji
  82. Jakub Nowik – członek Sekcji